Katalog

Producent

Spektrometry FT-IR 

Szukają Państwo do laboratorium bądź też do pracy w terenie urządzenia działającego w oparciu o spektroskopię w podczerwieni, które umożliwi Wam szybką i, co istotne, jednoznaczną identyfikację substancji chemicznych? Doskonałym wyborem będzie spektrometr FT-IR, który wykorzystuje efekt absorpcji promieniowania świetlnego przez substancję chemic...

Szukają Państwo do laboratorium bądź też do pracy w terenie urządzenia działającego w oparciu o spektroskopię w podczerwieni, które umożliwi Wam szybką i, co istotne, jednoznaczną identyfikację substancji chemicznych? Doskonałym wyborem będzie spektrometr FT-IR, który wykorzystuje efekt absorpcji promieniowania świetlnego przez substancję chemiczną. Urządzenie pozwala na niemalże natychmiastowe rozpoznanie oraz analizę poddanych badaniu substancji chemicznych, co bez wątpliwości przyspieszy prowadzone prace.

W ofercie posiadamy zarówno mobilne, jak i stacjonarne spektrometry FT-IR, które gwarantują dokładne i powtarzalne wyniki analiz. Szczególne zastosowanie znajdują w badaniach wykonywanych na potrzeby branży chemicznej i farmaceutycznej, w tym także mieszanin niebezpiecznych. Proponowany przez nas sprzęt jest także wyjątkowo przystępny w obsłudze.

Więcej