Chemwatch - Oprogramowanie do zarządzania chemikaliami

Zaawansowane oprogramowanie do oceny ryzyka chemicznego, tworzenia i zarządzania kartami charakterystyki, generowania etykiet, zarządzania magazynem chemikaliów i wiele innych. Oprogramowanie przygotowane zgodnie z wymogami REACH i przepisami europejskimi.

Więcej szczegółów

 • Zapytaj o produkt
 • Zadaj pytanie

  Zapytaj o produkt: Chemwatch - Oprogramowanie do zarządzania chemikaliami

        

  Co to jest Chemwatch i co może zaoferować - pobierz

  Co oferujemy?

  Co wyróżnia produkty Chemwatch od innych na rynku?

  Wybór odpowiedniego oprogramowania do zarządzania chemikaliami może być niezwykle trudny, gdyż wiele firm deklaruje że ich produkt jest najlepszym oprogramowaniem jaki moglibyście Państwo wybrać. Chemwatch stara się aby proces wyboru oprogramowania był bardzo łatwy, rzekazując wszystkie informacje jakie są potrzebne do podjęcia odpowiedniej decyzji. Posiadając wiedzę na temat dlaczego firma Chemwatch zajmuje się zarządzniem chemikaliami, będą Państwo w stanie wybrać odpowiedni pakiet i/lub aplikację do Państwa wymagań.

  Dlaczego nie przepisujemy kart charakterystyki (M)SDS?

  Jesteś prawnie zobligowany do posiadania kart charakterystyki producenta/dostawcy danej substancji którą używasz lub magazynujesz. Chemwatch zdobywa oryginalne i aktualne karty charakterystyki i dostarcza je dla Ciebie więc możesz być pewny, że spełniasz wszystkie prawne regulacje i wymagania.

  Dlaczego oferujemy przegląd kart charakterystyki (M)SDS?

  Wyobraź sobie następującą sytuację - zakupiłeś substancję chemiczną, jednak po jakomś czasie znajdujesz tą substancję tańszą u innego dostawcy. Problemem jest fakt, że obie karty charakterystyki są aktualne, lecz mają sprzeczne informacje o substancji. Która informacja jest prawdziwa? Chemwatch posiada grupę specjalistów która niezależnie dokona przeglądu tych kart charakterstyki bazując na wielu innych kartach charakterystyki szeregu innych dostawców. Taki przegląd dokonywany jest z przesadną ostrożnością po to abyś mógł wykorzystywać i przechowywać chemikalia w sposób bezpieczny. Dodatkowo do kart charakterystyki producentów firma Chemwatch oferuje przegląd kart charakterystyki co jest niezwykle użyteczną pomocą w odpowiednim zarządzaniu chemikaliami.

  Dlaczego dbamy o aktualność twoich kart charakterystyki?

  Niektóre regulacje wymagają aktualizacji kart charakterystyki co 5 lat. Inne wymagają aktualizacji okrsowych, gdy składnik lub klasyfikacja chemiczna ulegnie zmianie. Powzól firmie Chemwatch wykonać całą pracę za Ciebie - Twoja subskrypcja zapewni, że wszystkie twoje karty charakterystyki będą aktualne. Oznacza to koniez z wyszukiwaniem kart chrakterystyki i koniec ze spędzaniem godzin na rozmowach z dostawcą. Chemwatch posiada bazę zawierającą ponad 14 milionów kart charakterystyki, które są na bieżąco sprawdzane i aktualizowane.

  Dlaczego zachowujemy stare karty charakterystyki oraz pełne pliki audit trail?

  Wszyscy klienci mają dostęp do plików audytu. Zawierają one również wszystkie przechowywane karty charakterystyki. Twój system pokazuje tylko najbardziej aktualne karty charakterystyki , lecz w biurze głównym Chemwatch znajdują się wsztskie ich poprzednie wersje i są one dla Państwa dostępne w każdej chwili.