Firma założona w 2003 roku, od 2016 działa jako sp. z o.o. Początki działania firmy mają swoje miejsce w obszarze spektroskopii molekularnej oraz elementarnej. Nasze produkty kupuje od nas Policja, Państwowa Straż Pożarna, Służby specjalne a także celne. Zaufanie jakim zostaliśmy obdarzeni pozwoliło nam na rozwinięcie firmy w kierunku Life Science oraz radiacji. Z tego tytułu posiadamy laboratorium mikroskopii superrozdzielczej oraz specjalistów realizujących projekty finansowane z funduszy europejskich. Z kolei nasi specjaliści od radiacji oraz inspektor ochrony radiologicznej doradzają w wyborze najlepszych rozwiązań dla miejsc, gdzie pracownicy są narażeni na promieniowanie.

Od 2018 roku rozpoczęliśmy również działalność w zakresie medycyny nuklearnej. Wychodząc naprzeciw najnowocześniejszym rozwiązaniom dla szpitali oraz prywatnych placówek, naszym celem jest zwiększenie komfortu oraz bezpieczeństwa pacjenta kosztem zmniejszenia narażenia na promieniowanie pracownika.

Siedziba firmy mieści się w Krakowie przy ul. Wyżynnej 8H, jednak nie powstrzymują nas żadne dystanse i jesteśmy w stanie dojechać do każdego klienta w Polsce.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.