CLAIRION™

CLAIRION™- przenośny system do pobierania próbek powietrza

Więcej szczegółów

 • Zapytaj o produkt
 • Zadaj pytanie

  Zapytaj o produkt: CLAIRION™

  Moduł CLAIRION™ do pobierania próbek powietrza zwiększa możliwości wykorzystania podręcznego analizatora GC-MS Tridion-9. Rodzina produktów CLAIRION zawiera podręczną, zasilaną bateryjnie pompę oraz tradycyjny system sorbujący CUSTODION  typu “Needle Trap”. Pompa pozwala na ustawienie przepływu w zakresie 100 mL/min do 5 L/min przy zastosowaniu modułu sorbującego CUSTODION™-CT (Conventional Traps) oraz 5-15 mL/min przy zastosowaniu CUSTODION™-NT (Needle Traps). Moduł pozwala na pracę do 27 godzin na jednym naładowaniu baterii przy ustawieniu przepływu na 1 L/min.

   

  Moduł dostępny jest w dwóch opcjach konfiguracji dla  CUSTODION-NT oraz CUSTODION-CT. Przy pobieraniu próbek o wysokich stężeniach (10 ppm lub więcej) należy zastosować moduł CUSTODION-NT, wraz z interfejsem łączącym igłę sorpcyjną z modułem pompującym. Po pobraniu próbki CUSTODION-NT kieruje się bezpośrednio do analizatora TRIDION-9 GC-TMS gdzie anality są termicznie desorbowane i kierowane do portu dozującego chromatografu.

   

  Przy niskich stężeniach próbek (<10 ppm) należy zastosować CUSTODION-CT. Odpowiedni interfejs pozwala na połączenie tego elementu z pompą. Po zebraniu próbki należy użyć modułu FUZION™-3 w celu dokonania termicznej desorpcji z CT na NT. Produkty CLAIRION są w pełni kompatybilne z nowymi akcesoriami FUZION i CUSTODION, dzięki temu podręczny system GC-MS Tridion-9 dostarcza kompletnych rozwiązań pod kątem analiz powietrza i gazów bezpośrednio w terenie.