RTM 1688-2 Geo Station

SARAD GmbH

Urządzenie do pomiaru radonu w glebie

Więcej szczegółów

 • Zapytaj o produkt
 • Zadaj pytanie

  Zapytaj o produkt: RTM 1688-2 Geo Station

  Wewnętrzna komora pomiarowa dostępna w wersji standardowej została zamieniona na oddzielną sondę gazów w glebie. Sonda posiada komorę do pomiaru radonu oraz czujnik wilgotności, temperatury i wstrząsów. Wytrzymała obudowa pozwala na stosowanie sondy do pomiarów w szybach wiertniczych o średnicy większej niż 80mm. Układ elektroniczny i detektor umieszczono w specjalnej obudowie uretanowej pozwalającej na niezawodne działanie urządzenia nawet w obszarach aktywnych sejsmicznie czy wulkanicznych. Duża powierzchnia krzemowej membrany dyfuzyjnej skutkuje krótkim czasem odpowiedzi. Gwarantowana jest wodoodporność urządzenia przy zanurzeniu na 1m.   

  Panel kontrolny urządzenia i ładowalne baterie 12 V/ 12Ah są zainstalowane w trwałej aluminiowej obudowie IP66. Opcjonalnie do urządzenia dodawany jest timer do włączania i wyłączania modemu.

  Bateria pozwala na niezależną pracę przez 60 dni. Zewnętrzne zasilanie może pochodzić z zasilania sieciowego lub z panelu słonecznego. Sonda do gazów ziemnych połączona jest przez 10 m przewód.

  Do urządzenia dołączana jest najnowsza wersja oprogramowania Radon Vision.