Szukaj w bazie naszych urządzeń

Ochrona radiologiczna

RadEye SPRD-GN to kieszonkowy radiometr firmy Thermo Scientific, który jako pierwszy spektrometr tak niewielkich rozmiarów znacząco przekracza normy ANSI N42-48 2008 dotyczące detekcji neutronów.
RadEye GN+ to radiometr służący do jednoczesnych pomiarów promieniowania gamma i neutronowego. Dzięki zastosowaniu detektora CLYC urządzenie charakteryzuje się podwyższoną czułością oraz posiada funkcję NBR (Natural Background Rejection).
RadEye NL to radiometr do detekcji promieniowania neutronowego, praktycznie nieczuły na promieniowanie gamma. Urządzenie może zostać umieszczone w dedykowanym moderatorze, pozwalającym na pomiary neutronów szybkich oraz mocy dawki.
Modele B20 i B20-ER to najbardziej uniwersalne urządzenia z serii RadEye. Mogą one mierzyć promieniowanie alfa, beta, gamma i X, a działanie oparte o technologię wymiennych filtrów, sprawia, że B20 i B20-ER świetnie sprawdzą się również jako mierniki równoważników dawek H*(10) i H’07.
RadEye PRD4 i RadEye PRD-ER4 to kieszonkowe radiometry do bardzo szybkiej detekcji, lokalizacji i klasyfikacji źródeł promieniowania gamma. Urządzenia wyposażone w detektor CsI(Tl) są kilka tysięcy bardziej czułe niż klasyczne radiometry.
RadEye G20-10 i RadEye G20-ER10 to świetne radiometry służące do detekcji promieniowania gamma i X. Urządzenia charakteryzują się liniową odpowiedzią detektora GM w zakresie energetycznym 17 keV-3 MeV, dlatego bardzo dobrze sprawdzają się w zastosowaniach m.in. medycyny nuklearnej.
RadEye SPRD i RadEye SPRD-ER to urządzenia, które łączą cechy czułego radiometru do pomiarów promieniowania gamma z opcją analizy widma i identyfikacji radioizotopów.
RAD8 jest następcą kultowego już RAD7, który wyznaczył nowe standardy w pomiarach radonu. Udoskonalona konstrukcja oraz rozwinięte możliwości sprawiają, że nowe urządzenie od amerykańskiej firmy Durridge jeszcze bardziej dystansuje inne rozwiązania dostępne na rynku.
Nie wiesz jakiego dokładnie urządzenia potrzebujesz?
Pomożemy Ci w doborze odpowiedniego rozwiązania!
Po wypełnieniu poniższego formularza skontaktujemy się z Tobą, w celu umówienia rozmowy z naszym ekspertem w dogodnym dla obu stron terminie.

Jeśli jesteś pewny co do urządzenia, które chcesz zakupić i potrzebujesz jedynie oferty zaznacz to w temacie rozmowy – odpowiednią wycenę otrzymasz na swojego maila najwcześniej jak to możliwe!