Szukaj w bazie naszych urządzeń

Spektrometria promieniowania

RadEye SPRD-GN to kieszonkowy radiometr firmy Thermo Scientific, który jako pierwszy spektrometr tak niewielkich rozmiarów znacząco przekracza normy ANSI N42-48 2008 dotyczące detekcji neutronów.
RadEye SPRD i RadEye SPRD-ER to urządzenia, które łączą cechy czułego radiometru do pomiarów promieniowania gamma z opcją analizy widma i identyfikacji radioizotopów.
Moduły z serii M H3D to urządzenia, stworzone z myślą o identyfikacji i dokładnej analizie promieniowania gamma, dostosowane do integracji z indywidualnymi systemami użytkownika, takimi jak np. drony.
Urządzenia z serii H3D Series H to spektrometry obrazowe umożliwiające szybkie identyfikowanie i lokalizację źródeł promieniowania gamma. Niesamowita rozdzielczość osiągana dzięki opatentowanemu kryształowi CZT połączona z nałożeniem widma na obraz z kamery to prawdziwa rewolucja w świecie pomiarów.
Alpha Suite to zaawansowana seria spektrometrów alfa opracowana przez firmę ORTEC. Seria Alpha Suite obejmuje różne modele, takie jak Alpha Aria, Alpha Duo i Alpha Ensemble, umożliwiając użytkownikowi elastyczną konfigurację.
Posiadamy bogatą ofertę detektorów krzemowych, spełniających wymagania nawet najbardziej specjalistycznych aplikacji. W gamie detektorów amerykańskiej firmy ORTEC znajdują się m.in. detektory z serii ULTRA, ULTRA-AS, A, B, C, D, F, i R.
MOBIUS to chłodzenie hybrydowe dla detektorów HPGe oparte na chłodziarkach AMETEK SunPower. Rozwiązanie to pozwala drastycznie zredukować konieczność uzupełniania układu chłodzenia ciekłym azotem, wydłużając czas między napełnieniami nawet do 2 lat!
Amerykańska firma ORTEC, będąca pionierem na rynku detektorów germanowych, jako jedyna firma z branży sama produkuje wszystkie komponenty i podzespoły do swoich rozwiązań pomiarowych. Przekłada się to na niezwykłą mnogość dostępnych rozwiązań.
Detective X to najlepszy przenośny spektrometr dostępny na rynku wyposażony w chłodzony mechanicznie detektor HPGe. Urządzenie amerykańskiej firmy Ortec oferuje niezrównane możliwości identyfikacji ponad 175 radionuklidów.
RAD8 jest następcą kultowego już RAD7, który wyznaczył nowe standardy w pomiarach radonu. Udoskonalona konstrukcja oraz rozwinięte możliwości sprawiają, że nowe urządzenie od amerykańskiej firmy Durridge jeszcze bardziej dystansuje inne rozwiązania dostępne na rynku.
Nie wiesz jakiego dokładnie urządzenia potrzebujesz?
Pomożemy Ci w doborze odpowiedniego rozwiązania!
Po wypełnieniu poniższego formularza skontaktujemy się z Tobą, w celu umówienia rozmowy z naszym ekspertem w dogodnym dla obu stron terminie.

Jeśli jesteś pewny co do urządzenia, które chcesz zakupić i potrzebujesz jedynie oferty zaznacz to w temacie rozmowy – odpowiednią wycenę otrzymasz na swojego maila najwcześniej jak to możliwe!