Szukaj w bazie naszych urządzeń

Ciekła scyntylacja LSC

Hidex ULLA to licznik ciekłoscyntylacyjny, dedykowany do najbardziej wymagających aplikacji takich jak kontrola poziomu trytu w wodzie, oznaczanie zawartości biowęgla w materiałach czy pomiar śladowych ilości emiterów alfa i beta w glebie i jedzeniu. ULLA wypełnia lukę na rynku liczników ciekłoscyntylacyjnych, będąc jedynym prawdziwie ultraniskotłowym urządzeniem dostępnym w sprzedaży.
Hidex 600 OX Oxidzier to w pełni zautomatyzowany spopielacz próbek, służący do przygotowania próbek organicznych do pomiarów ciekłoscyntylacyjnych. Urządzenie gwarantuje pełną kontrolę nad procesem spalania i bezpieczeństwo użytkownika na najwyższym możliwym poziomie.
W liczniku Hidex 600 SLe szystkie rozwiązania znane z modelu Hidex 300 SL zostały połączone ze specjalnie zaprojektowanym podajnikiem na próbki, umożliwiającym jednoczesne umieszczenie w urządzeniu 5 razy więcej fiolek niż ma to miejsce w przypadku mniejszej wersji urządzenia (Hidex 300 SL).
Unikalny układ pomiarowy, stosunkowo niewielkie rozmiary oraz nowoczesne oprogramowanie, sprawiają, że Hidex 300 SL to najbardziej przyjazne dla użytkowników rozwiązanie do pomiarów LSC dostępne na rynku.
Nie wiesz jakiego dokładnie urządzenia potrzebujesz?
Pomożemy Ci w doborze odpowiedniego rozwiązania!
Po wypełnieniu poniższego formularza skontaktujemy się z Tobą, w celu umówienia rozmowy z naszym ekspertem w dogodnym dla obu stron terminie.

Jeśli jesteś pewny co do urządzenia, które chcesz zakupić i potrzebujesz jedynie oferty zaznacz to w temacie rozmowy – odpowiednią wycenę otrzymasz na swojego maila najwcześniej jak to możliwe!