Szukaj w bazie naszych urządzeń

Life science

MINFLUX jest pierwszym dostępnym komercyjnie na rynku mikroskopem pozwalającym osiągnąć rozdzielczość porównywalną z rozmiarem pojedynczych cząsteczek! Niezrównana rozdzielczość w połączeniu z niespotykaną szybkością umożliwia obrazowanie dotąd niemożliwych do zobrazowania szczegółów próbki.
STEDYCON to moduł przekształcający mikroskop fluorescencyjny w mikroskop konfokalny i STED. Wystarczy wolny port aparatu i dobry obiektyw, a intuicyjny interfejs użytkownika umożliwi każdemu uzyskanie obrazów o doskonałej rozdzielczości już po kilku minutach szkolenia.
Mikroskop konfokalny i superrozdzielczy STED – FACILITY to najnowszy, customowy model od firmy Abberior. Urządzenie może być rozbudowane o dodatkowe moduły, a przez to dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
INFINITY to elastyczna platforma mikroskopowa, doskonale dostosowująca się do różnorodnych potrzeb badawczych, oferująca otwartą konstrukcję umożliwiającą rozbudowę i personalizację mikroskopu nawet po latach.
Norma HT to w pełni automatyczny licznik komórek do monitorowania hodowli komórkowych z dużą wydajnością. Urządzenie umożliwia analizę aż do 24 próbek równolegle.
Norma 4S to oparty na technologii bezsoczewkowej, w pełni automatyczny licznik komórek do wysokowydajnego monitorowania hodowli komórkowych.
Cytonote Scan to mikroskop holograficzny zaprojektowany do analizy hodowli komórkowych na płytkach o 6, 12, 24, 96 i 384 dołkach. Urządzenie to umożliwia analizę różnorodnych komórek bezpośrednio z inkubatora.
Cytonote 6W to nowatorskie urządzenie, które umożliwia równoczesną analizę do 6 różnych hodowli komórkowych. Cytonote 6W wykorzystuje technologię bezsoczewkową, eliminując konieczność ręcznego doboru parametrów pomiarowych.
Absorbance 96 to najbardziej kompaktowy czytnik mikropłytek dostępny na rynku, służący do pomiarów absorbancji. Jego niewielkie rozmiary ułatwiają transport między laboratoriami i sprawiają, że idealnie nadaje się do miejsc o ograniczonej przestrzeni.
Upcon to nowoczesny i wszechstronny czytnik mikropłytek, który poza pomiarami fluorescencji, absorbancji, luminescencji, czasowo-rozdzielczej fluorescencji oraz polaryzacji fluorescencji, wykorzystuje technologię upkonwersji Upcon Upconverting Nanoparticle (UCNP).
Nie wiesz jakiego dokładnie urządzenia potrzebujesz?
Pomożemy Ci w doborze odpowiedniego rozwiązania!
Po wypełnieniu poniższego formularza skontaktujemy się z Tobą, w celu umówienia rozmowy z naszym ekspertem w dogodnym dla obu stron terminie.

Jeśli jesteś pewny co do urządzenia, które chcesz zakupić i potrzebujesz jedynie oferty zaznacz to w temacie rozmowy – odpowiednią wycenę otrzymasz na swojego maila najwcześniej jak to możliwe!