Life science

Hidex Triathler to przenośny licznik ciekłoscyntylacyjny, oferujący również możliwość dodatkowego pomiaru promieniowania gamma oraz luminescencji. Urządzenie jest również dostępne w wersjach z zewnętrznymi detektorami NaI.
MINFLUX jest pierwszym dostępnym komercyjnie na rynku mikroskopem pozwalającym osiągnąć rozdzielczość porównywalną z rozmiarem pojedynczych cząsteczek! Niezrównana rozdzielczość w połączeniu z niespotykaną szybkością umożliwia obrazowanie dotąd niemożliwych do zobrazowania szczegółów próbki.
Mikroskop konfokalny i superrozdzielczy STED – FACILITY to najnowszy, customowy model od firmy Abberior. Urządzenie może być rozbudowane o dodatkowe moduły, a przez to dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
INFINITY to elastyczna platforma mikroskopowa, doskonale dostosowująca się do różnorodnych potrzeb badawczych, oferująca otwartą konstrukcję umożliwiającą rozbudowę i personalizację mikroskopu nawet po latach.
Norma HT to w pełni automatyczny licznik komórek do monitorowania hodowli komórkowych z dużą wydajnością. Urządzenie umożliwia analizę aż do 24 próbek równolegle.
Norma 4S to oparty na technologii bezsoczewkowej, w pełni automatyczny licznik komórek do wysokowydajnego monitorowania hodowli komórkowych.
Cytonote Scan to mikroskop holograficzny zaprojektowany do analizy hodowli komórkowych na płytkach o 6, 12, 24, 96 i 384 dołkach. Urządzenie to umożliwia analizę różnorodnych komórek bezpośrednio z inkubatora.
Cytonote 6W to nowatorskie urządzenie, które umożliwia równoczesną analizę do 6 różnych hodowli komórkowych. Cytonote 6W wykorzystuje technologię bezsoczewkową, eliminując konieczność ręcznego doboru parametrów pomiarowych.
Absorbance 96 to najbardziej kompaktowy czytnik mikropłytek dostępny na rynku, służący do pomiarów absorbancji. Jego niewielkie rozmiary ułatwiają transport między laboratoriami i sprawiają, że idealnie nadaje się do miejsc o ograniczonej przestrzeni.
Upcon to nowoczesny i wszechstronny czytnik mikropłytek, który poza pomiarami fluorescencji, absorbancji, luminescencji, czasowo-rozdzielczej fluorescencji oraz polaryzacji fluorescencji, wykorzystuje technologię upkonwersji Upcon Upconverting Nanoparticle (UCNP).
Masz pytanie dotyczące naszych urządzeń pomiarowych lub nie jesteś pewny jakie rozwiązanie wybrać?
Skontaktuj się z nami!
Odpowiadamy naprawdę szybko. 🚀