Szukaj w bazie naszych urządzeń

Monitorowanie hodowli komórkowych

Norma HT to w pełni automatyczny licznik komórek do monitorowania hodowli komórkowych z dużą wydajnością. Urządzenie umożliwia analizę aż do 24 próbek równolegle.
Norma 4S to oparty na technologii bezsoczewkowej, w pełni automatyczny licznik komórek do wysokowydajnego monitorowania hodowli komórkowych.
Cytonote Scan to mikroskop holograficzny zaprojektowany do analizy hodowli komórkowych na płytkach o 6, 12, 24, 96 i 384 dołkach. Urządzenie to umożliwia analizę różnorodnych komórek bezpośrednio z inkubatora.
Cytonote 6W to nowatorskie urządzenie, które umożliwia równoczesną analizę do 6 różnych hodowli komórkowych. Cytonote 6W wykorzystuje technologię bezsoczewkową, eliminując konieczność ręcznego doboru parametrów pomiarowych.
Norma XS to licznik komórek, wykorzystujący technologię bezsoczewkową do precyzyjnej analizy hodowli komórkowych. Jest to obecnie jedno z najprostszych rozwiązań służących do precyzyjnego i dokładnego liczenia żywych komórek, które są dostępne na rynku.
Cytonote 1W to nowatorskie urządzenie do obrazowania komórek, wykorzystujące technologię bezsoczewkową. Dzięki eliminacji aberracji soczewkowej, urządzenie umożliwia precyzyjną analizę w czasie rzeczywistym.
Nie wiesz jakiego dokładnie urządzenia potrzebujesz?
Pomożemy Ci w doborze odpowiedniego rozwiązania!
Po wypełnieniu poniższego formularza skontaktujemy się z Tobą, w celu umówienia rozmowy z naszym ekspertem w dogodnym dla obu stron terminie.

Jeśli jesteś pewny co do urządzenia, które chcesz zakupić i potrzebujesz jedynie oferty zaznacz to w temacie rozmowy – odpowiednią wycenę otrzymasz na swojego maila najwcześniej jak to możliwe!