Czytniki mikropłytek

Absorbance 96 to najbardziej kompaktowy czytnik mikropłytek dostępny na rynku, służący do pomiarów absorbancji. Jego niewielkie rozmiary ułatwiają transport między laboratoriami i sprawiają, że idealnie nadaje się do miejsc o ograniczonej przestrzeni.
Upcon to nowoczesny i wszechstronny czytnik mikropłytek, który poza pomiarami fluorescencji, absorbancji, luminescencji, czasowo-rozdzielczej fluorescencji oraz polaryzacji fluorescencji, wykorzystuje technologię upkonwersji Upcon Upconverting Nanoparticle (UCNP).
Płuczka do płytek DIAWasher ELX50/8 umożliwia pełne automatyczne płukanie płytek 96-dołkowych, obejmujące procesy mycia, płukania i osuszania.
Tristar 5 Research to zaawansowany modułowy czytnik mikropłytek do pomiarów absorbancji, fluorescencji i luminescencji, wyposażony w niezależne, wybieralne przez użytkownika filtry i monochromatory, po obu stronach – wzbudzenia i emisji.
Tristar 3 to wielomodowy czytnik mikropłytek oparty na technologii filtrów. Umożliwia on przeprowadzenie pomiarów absorbancji, luminescencji i fluorescencji. Urządzenie działa na zasadzie technologii ONE-4-ALL, co eliminuje konieczność dostosowywania konfiguracji optycznej.
Hidex Sense to zaawansowany, wielofunkcyjny czytnik mikropłytek umożliwiający precyzyjne pomiary luminescencji, fluorescencji, fluorescencji z rozdzielczością czasową, polaryzacji fluorescencji i absorbancji.
Masz pytanie dotyczące naszych urządzeń pomiarowych lub nie jesteś pewny jakie rozwiązanie wybrać?
Skontaktuj się z nami!
Odpowiadamy naprawdę szybko. 🚀