Szukaj w bazie naszych urządzeń

Czytniki mikropłytek

Absorbance 96 to najbardziej kompaktowy czytnik mikropłytek dostępny na rynku, służący do pomiarów absorbancji. Jego niewielkie rozmiary ułatwiają transport między laboratoriami i sprawiają, że idealnie nadaje się do miejsc o ograniczonej przestrzeni.
Upcon to nowoczesny i wszechstronny czytnik mikropłytek, który poza pomiarami fluorescencji, absorbancji, luminescencji, czasowo-rozdzielczej fluorescencji oraz polaryzacji fluorescencji, wykorzystuje technologię upkonwersji Upcon Upconverting Nanoparticle (UCNP).
Płuczka do płytek DIAWasher ELX50/8 umożliwia pełne automatyczne płukanie płytek 96-dołkowych, obejmujące procesy mycia, płukania i osuszania.
Tristar 5 Research to zaawansowany modułowy czytnik mikropłytek do pomiarów absorbancji, fluorescencji i luminescencji, wyposażony w niezależne, wybieralne przez użytkownika filtry i monochromatory, po obu stronach – wzbudzenia i emisji.
Tristar 3 to wielomodowy czytnik mikropłytek oparty na technologii filtrów. Umożliwia on przeprowadzenie pomiarów absorbancji, luminescencji i fluorescencji. Urządzenie działa na zasadzie technologii ONE-4-ALL, co eliminuje konieczność dostosowywania konfiguracji optycznej.
Hidex Sense to zaawansowany, wielofunkcyjny czytnik mikropłytek umożliwiający precyzyjne pomiary luminescencji, fluorescencji, fluorescencji z rozdzielczością czasową, polaryzacji fluorescencji i absorbancji.
Nie wiesz jakiego dokładnie urządzenia potrzebujesz?
Pomożemy Ci w doborze odpowiedniego rozwiązania!
Po wypełnieniu poniższego formularza skontaktujemy się z Tobą, w celu umówienia rozmowy z naszym ekspertem w dogodnym dla obu stron terminie.

Jeśli jesteś pewny co do urządzenia, które chcesz zakupić i potrzebujesz jedynie oferty zaznacz to w temacie rozmowy – odpowiednią wycenę otrzymasz na swojego maila najwcześniej jak to możliwe!