Szukaj w bazie naszych urządzeń

Promieniowanie alfa

Alpha Suite to zaawansowana seria spektrometrów alfa opracowana przez firmę ORTEC. Seria Alpha Suite obejmuje różne modele, takie jak Alpha Aria, Alpha Duo i Alpha Ensemble, umożliwiając użytkownikowi elastyczną konfigurację.
Posiadamy bogatą ofertę detektorów krzemowych, spełniających wymagania nawet najbardziej specjalistycznych aplikacji. W gamie detektorów amerykańskiej firmy ORTEC znajdują się m.in. detektory z serii ULTRA, ULTRA-AS, A, B, C, D, F, i R.
RAD8 jest następcą kultowego już RAD7, który wyznaczył nowe standardy w pomiarach radonu. Udoskonalona konstrukcja oraz rozwinięte możliwości sprawiają, że nowe urządzenie od amerykańskiej firmy Durridge jeszcze bardziej dystansuje inne rozwiązania dostępne na rynku.
Nie wiesz jakiego dokładnie urządzenia potrzebujesz?
Pomożemy Ci w doborze odpowiedniego rozwiązania!
Po wypełnieniu poniższego formularza skontaktujemy się z Tobą, w celu umówienia rozmowy z naszym ekspertem w dogodnym dla obu stron terminie.

Jeśli jesteś pewny co do urządzenia, które chcesz zakupić i potrzebujesz jedynie oferty zaznacz to w temacie rozmowy – odpowiednią wycenę otrzymasz na swojego maila najwcześniej jak to możliwe!