Promieniowanie gamma i X

Hidex Triathler to przenośny licznik ciekłoscyntylacyjny, oferujący również możliwość dodatkowego pomiaru promieniowania gamma oraz luminescencji. Urządzenie jest również dostępne w wersjach z zewnętrznymi detektorami NaI.
RadEye SPRD-GN to kieszonkowy radiometr firmy Thermo Scientific, który jako pierwszy spektrometr tak niewielkich rozmiarów znacząco przekracza normy ANSI N42-48 2008 dotyczące detekcji neutronów.
RadEye SPRD i RadEye SPRD-ER to urządzenia, które łączą cechy czułego radiometru do pomiarów promieniowania gamma z opcją analizy widma i identyfikacji radioizotopów.
Moduły z serii M H3D to urządzenia, stworzone z myślą o identyfikacji i dokładnej analizie promieniowania gamma, dostosowane do integracji z indywidualnymi systemami użytkownika, takimi jak np. drony.
Urządzenia z serii H3D Series H to spektrometry obrazowe umożliwiające szybkie identyfikowanie i lokalizację źródeł promieniowania gamma. Niesamowita rozdzielczość osiągana dzięki opatentowanemu kryształowi CZT połączona z nałożeniem widma na obraz z kamery to prawdziwa rewolucja w świecie pomiarów.
MOBIUS to chłodzenie hybrydowe dla detektorów HPGe oparte na chłodziarkach AMETEK SunPower. Rozwiązanie to pozwala drastycznie zredukować konieczność uzupełniania układu chłodzenia ciekłym azotem, wydłużając czas między napełnieniami nawet do 2 lat!
ICS to system pozwalający na mechaniczne ochłodzenie detektorów HPGe, dzięki czemu klasyczne chłodzenie ciekłym azotem nie jest już konieczne.
Amerykańska firma ORTEC, będąca pionierem na rynku detektorów germanowych, jako jedyna firma z branży sama produkuje wszystkie komponenty i podzespoły do swoich rozwiązań pomiarowych. Przekłada się to na niezwykłą mnogość dostępnych rozwiązań.
Detective X to najlepszy przenośny spektrometr dostępny na rynku wyposażony w chłodzony mechanicznie detektor HPGe. Urządzenie amerykańskiej firmy Ortec oferuje niezrównane możliwości identyfikacji ponad 175 radionuklidów.
RADEAGLET-R to zaawansowane, przenośne urządzenie do identyfikacji radioizotopów (RIID) o wyjątkowej wytrzymałości i doskonałych możliwościach. Urządzenie zostało zaprojektowane do pracy w najbardziej wymagających warunkach, dlatego sprawdzi się w każdym możliwym środowisku.
Masz pytanie dotyczące naszych urządzeń pomiarowych lub nie jesteś pewny jakie rozwiązanie wybrać?
Skontaktuj się z nami!
Odpowiadamy naprawdę szybko. 🚀